Müük Muu (maa), el ostional, Rivas, Nicaragua, frente a la bahia

Müük - Cod. 32660

  • Tüpoloogia: Muu (maa)
  • Piirkond: 1920 m²
  • Tubades: 0
  • Põrand: 0

OSTIONAL
Palju rannas rannikuvetes Playa Ostional vaid 9 kilomeetri kaugusel piirist Costa Rica (EL NARANJO). Land veega ja elektri kommunaalkulud saadaval. Suurepärane hoone turismi projekti Villas või Bungalows. Maa on osa alajaotust on väga hea asukoha nad on cornerbacks ja kõrgus 8 meetrit ja metsade ja jungle keskkonda. Vahemaa rand on 70 meetri kaugusel ja vaadata igast punktist tänu kõrgus, mille juures maa asub. Väike lähedal linna El Ostional (rohkem või vähem 900 inimest) annab sooja ja populaarne atmosfääri. Linn asub just maha rannas ja on naeratav ja mõnikord pelglik kogukond, kus saab hinnata tegelikku karisma kalastusühisustele Vaikse. See on kõige elanikkonnast tegeleb rannalähedase kalanduse, põllumajanduse ja maaturismi
See on vaikne ja turvaline kogukond külastajatele. Playa El Ostional on lahe üle 2 kilomeetri pikk poolringikujuline kuju, mis pakub kõike, mida otsite puhkusepidaja, peene liiva, lai rand, mangroovimetsad, jõgi magevee kaljud ja selle säte on maaelu rohke säilinud taimestiku ja loomastiku. Kaks km kaugusel on looduskaitseala "lill", kus kilpkonnad munevad.
Juba Costanera maanteel ehitus; esimese osa 34 km alates piiril oranž COSTA RICA (A 9 km kaugusel El OSTIONAL) SAN JUAN DEL SUR ja lõppes 2017. aastal.
 Mitmes kuulutused El Nuevo Diario räägime lükates valitsus uutele investeeringutele TURISTICA vähendades omandi, samuti rannikuäärse maantee ja huvi välismaa äriühingu investeerida. Isegi uus DAILY OSTIONAL bāhya on identifitseeritud kui "viimase paradiis TERRESTRE"

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB